Tuš a barvy na papíře. Rámováno.
Nápis: „Mostek přes jarní řeku, zrající pole. Malováno technikou Pa-ta Šan-žena.”
Signováno: Wu Š'-sien.
Pečeť: „Wu Š'-sien jin.”
Wu Š'-sien se na tomto obraze hlásí k odkazu Pa-ta šan-žena, svérázného malíře ze 17. století, který příležitostně maloval krajiny. Napodobuje především techniku malby suchým štětcem, kterou Pa-ta šan-žen také používal, avšak atmosférou díla se mu vzdaluje.