Tuš a barvy na papíře. Rámováno.
Signováno: Šu-čchao.
Pečetě: Pcheng, Pcheng Šu-čchao jin.
Nápis: „V podzimní den roku „i-čchou" v Čchin-tchaj namaloval Šu-čchao."
Pcheng Šu-čchao je profesionální malíř zaměřený na čínskou akvarelovou malbu s tradičními náměty. Působí v Pekingu a je členem Čínského svazu výtvarných umělců.