Tuš a barvy na papíře. Rámovano. Významný kaligraf, rytec pečetí a malíř působící v oblasti Šanghaje, hlavní představitel „epigrafické školy“. Silně ovlivnil Wu Čchang-š'ovu tvorbu.
Signováno: namaloval Chuej-šu.
Pečeť za podpisem: Čao Č'-čchien jin.