Barvy na rýžovém papíře, rámováno.
Malba vyvedená jasnými barvami se smyslem pro detail. Botanicky a zoologicky přesná vyobrazení květin a motýlů se jako námět objevují již v 18.století, zejména u předmětů zhotovovaných pro export v Kantonu. Motýli jsou spojováni s dlouhověkostí. V kombinaci s květinovými motivy jsou tyto obrazy obdařeny řadou blahopřejných významů.