Malba barvami na papíře. Rámováno.
Bílá Tára, obklopená plamennou aureolou, zaujímá napůl uzavřený sed. Hlavu jí zdobí pětilistá koruna a tělo bódhisattvovské šperky. Ve svých šesti rukách drží luk, šíp, smyčku, sekyrku a meč, poslední ruka vytváří gesto plnění přání.
Provenience: sbírka Vojtěcha Chytila.
Výstavní štítek: Mährischer Kunstverein v Brně (číslo 82).