Arcimboldo / Aukce / Asiatika 25/11/2015, 15:00 / NEZNÁMÝ MALÍŘ–ČTYŘI OBRÁZKY SE SVÉRÁZNÝMI EROTICKÝMI SCÉNAMI

< 202 >

NEZNÁMÝ MALÍŘ

ČTYŘI OBRÁZKY SE SVÉRÁZNÝMI EROTICKÝMI SCÉNAMI

Čína, nedatováno. 49,5 x 38,5 cm. 49.0 x 38.0 cm

18 000 Kč / 679 EUR
18 000 Kč / 679 EUR

Tuš a barvy na hedvábí. Rámováno. Signováno: Ču Čchiao. Tři obrázky jsou opatřeny autorskými pečetěmi.