Tuš a barvy na papíře. Závěsný svitek v brokátové montáži.
Signováno: „Ťi-pching-tchang šang lao-žen Čchi Paj-š'. Namaloval v 87 letech v hlavním městě."
Pečeť pod signaturou: Paj-š' weng.
Pečeť sběratele vlevo dole: Chuo Lan (tj. Holan).
Provenience: sbírka Karla Holana.
Svlačce na bambusovém plotě, jakož i tuto barevnou kombinaci karmínově červené a sytě černé barvy měl Čchi Paj-š' v oblibě na konci svého dlouhého života. Malba je provedena s bravurou až zarážející vzhledem k vysokému věku malíře.