Olej na plátně.
Signováno v pravém dolním rohu: Čang Li.
Na rubu datováno: 1986.
Čang Li vystudoval na armádní výtvarné akademii v roce 1983 obor olejomalba. V současnosti na této instituci vyučuje. Je zručným malířem, který vystavěl uměleckou kariéru na portrétech, převážně mladých žen z etnických menšin v Číně. Na domácím trhu je komerčně úspěšný.