Tušová malba na papíře. Závěsný svitek v brokátové montáži.
Nápis: „Píseň z mé chýše v Chu-nanu."
Signováno: Ťin-kang šan-žen.
Pečetě pod nápisem: 1. negativní: Čeng-jü č' jin, 2. pozitivní: Ťin-kang šan-žen.
Chuang Čen, zvaný Čen-jü, pocházel z Tchaj-cchangu. Vynikal ve „třech dovednostech", tedy malířství, kaligrafii a poezii. Byl především figuralista, ale výborně maloval i krajiny podle skutečných předloh. Věhlas získal obrazem Číny, kde vypodobil válečné tažení na konci 18. století.