Tuš a barvy na papíře. Rámováno.
Signováno: Wang Ču-ťiou.
Dedikace: „Soudruhu Hejzlare, za pár dní se vracíš domů, proto jsem namaloval tento obraz na památku. V říjnu 1956, Wang Ču-ťiou."
Pečeť: Čan-nung.
Malíř pocházel z provincie Che-nan, kde vystudoval učitelský ústav. V roce 1929 se v Pekingu začal učit tradiční malbě u Čchi Paj-š'e, jehož výrazný vliv je očividný i na tomto obraze. V době, kdy Josef Hejzlar studoval v Pekingu, pracoval v administrativě s uměním, vyučoval tušovou malbu a občas vystavoval. Není vyloučené, že Hejzlara uvedl k mistrovi. Hejzlar se vrátil ze studií až v roce 1957.