Arcimboldo / Aukce / Asiatika 25/11/2015, 15:00 / TCHAN JUNG (*1918)–DVĚ HOLUBICE POD SLIVONÍ

< 212 >

TCHAN JUNG (*1918)

DVĚ HOLUBICE POD SLIVONÍ

Čína, datováno 1956. 64,5 x 38,5 cm. 64.0 x 38.0 cm

16 000 Kč / 603 EUR
16 000 Kč / 603 EUR

Tuš a barvy na papíře. Rámováno. Datace a signatura: 15. září 1956 Tchan Jung. Pečetě: 1. Tchan Jung, 2. Tche se še chuej ču-i.