Tuš a barvy na papíře. Rámováno.
Obraz je malován v osobitém stylu, ke kterému malíř přešel ve 40. letech, když žil v domku u řek Ťiang-c' a Ťia-ling. Obklopen přírodou, zabýval se vystižením jejích proměn a nálad. Opustil také tradiční formáty a zvolil formát čtverce. Tento způsob výtvarného vyjadřování už neopustil po zbytek života.
Signatura: Lin Feng-mien.
Pečeť: Lin Feng-mien.
Provenience: sbírka české sinoložky, zakoupeno v Pekingu roku 1955.