Tuš a barvy na papíře. Rámováno.
Li Keran patřil k největším mistrům čínské tušové malby ve 20. století. Pasáčci buvolů jsou jeho oblíbeným a velmi proslaveným námětem.
Signatura: Namaloval Kche-žan.
Pečeť pod signaturou: Kche-žan.
Provenience: sbírka Daniely Šejnohové (1929 - 2011).