Josef Engst pro Klub zaměstnanců léčebného fondu veřejných zaměstnanců, 1941, výtisk č. 35, pětibarevná, litografie Pivoňky Cyrila Boudy, signovaná autorem a signovaný mědiryt Florencie ze zahrady Bobolli, poškozená obálka, grafické listy intaktní / 5 litografií Cyrila Boudy příloha Hollara, Praha, 1955.