Topič, 1940, 9 původních kamenorytin s barevnou litografií Cyrila Boudy / Elk Praha, 1936, 17 původních dřevorytů Cyrila Boudy, výtisk č. A734 / Václav Petr, 1944, dřevoryt na obálce a 11 původních dvojbarevných litografií, litografie v titulu signována autorem