Tušová malba na papíře. Rámováno.
Signováno: Čching-jüan cuo.
Pečeť za nápisem: Ťi.
Pečeť vlevo dole: Si-mo (Hra s tuší).
Ťi Čching-jüan vystudoval výtvarný obor na Vysoké pedagogické škole v Pekingu. Vyučuje na prestižních výtvarných školách, je členem Sdružení pro výzkum tušové malby a od 90. let se stále více prosazuje na celonárodní výtvarné scéně.