Tuš a barvy na papíře. Rámováno.
Signováno v nápisu: „Čcheng Tchung Š'-fa jü Tung-chaj-pin (Čcheng Tchung Š'-fa na břehu Východního jezera).”
Pečeť: Čcheng Š'-fa.
Pečeť vlevo dole: Wu-chu-s'-chaj wej ťia.
Čcheng Š'-fa pocházel ze Šanghaje a jeho tušová malba vychází ze stylu šanghajské školy. Vynikl jako ilustrátor knih, byl uznávaným kaligrafem a rytcem pečetí. V roce 1957 byl vyslán na cestu do provincie Jün-nan a namaloval bezpočet obrazů inspirovaných životem tamějších etnických menšin.