Arcimboldo / Aukce / Asiatika 26/11/2013, 15:00 / ŤIN LUNG-PCHEJ–HORSKÁ KRAJINA S VODOPÁDEM

< 274 >

ŤIN LUNG-PCHEJ

HORSKÁ KRAJINA S VODOPÁDEM

Čína, 20. století. 129 x 35,8 cm. 129.0 x 35.8 cm

18 000 Kč / 692 EUR
18 000 Kč / 692 EUR

Tuš a barvy na hedvábí. Závěsný svitek v brokátové montáži. Nápis: sedmislabičné čtyřverší popisující krajinu na obraze. Signováno: Pi-fang šan-žen Tung-jün. Pečeť vedle nápisu: Chou kche šang siang. Dvě pečetě pod nápisem: 1. Tung-jün, 2. Ťin Lung-pchej jin.