Tuš a barvy na hedvábí. Rámováno.
Signováno při levém dolním okraji: Š'-čou, Čchiou Jing č'. Pečeť: Š'-čou.
Báseň složenou z osmi sedmislabičných veršů v horní části obrazu nadepsal v úřednickém písmu Wen Pcheng.
Nápis doplněn dvěma pečetěmi: 1. Wen Pcheng, 2. San-kao.
Čchiou Jing byl profesionálním malířem, jehož obrazy ve stylu „kung-pi” (pracného štětce) našly odezvu mezi vzdělanou elitou. K ní patřil i Wen Pcheng (1499 - 1573), nejstarší syn nesmrtelného malíře Wen Čeng-min-ka, který vynikl jako kaligraf v archaických stylech, zejména v pečetním a úřednickém písmu.