Kvaš a japonské techniky na kartonu. Rámováno. Signováno: Naondo.
Pečeť: Saku (Vytvořil).
Zručný mistr namaloval v přístavu kotvící skupinu čtyř jachet čistě japonskými malířskými prostředky přírodního původu, ale technicky malbu pojal jako mokrý kvaš, který je patrný hlavně v rozpité zeleni mořských vln. Minerální zeleň moře doplnil malíř stříbrnými plátky mola a pásy modré barvy z rozemletého akvamarínu. Také běloba je tradiční prášek namletý z mušlí a nanesený pomocí tradičních klihových pojiv z kostní dřeně.