Tuš a barvy na hedvábí. Rámováno.
Nápis: „Podle obrázku od Paj-jang Šan-žena.”
Signováno: Jou-po Čchen Wen-tchaj cuo jü Chaj-šang Čchin-che šan-kuan.
Pečetě: 1. Jou-paj , 2. Čchen Wen-tchaj.
Čchen Wen-tchaj, esejista, kaligraf a malíř specializující se na „květy a ptáky”, žil v městě Fu-čou a dosáhl tam poměrné proslulosti. Typickým rysem jeho obrazů bylo realistické vyobrazení a svěží barevnost.