Tuš a barvy na hedvábí. Rámováno.
Nápis: „Malováno v duchu Sin-luo Šan-žena.”
Signováno: Nan-ša Ťiang Tching-si.
Pečetě: 1. Ťiang Tching-si jin, 2. Nan-ša.
Ťiang Tching-si pocházel z úřednické rodiny. Roku 1703 složil nejvyšší zkoušky a zastával vysoké úřady, byl však též výborným kaligrafem a malířem. Specializoval se na námět „květin a ptáků” a mnohá z jeho děl jsou uchována v císařské sbírce.