Tuš a barvy na papíře. Rámováno.
Bambusy, chryzantémy a skalku namaloval rytec pečetí Niou Ťüan a připojil dvě pečetě v pravém dolním rohu.
Kaligraf Čchi Kung signoval vlevo nahoře: Prohlédl a nadepsal Jüan-paj (Čchi Kungův pseudonym).
Pečeť pod nápisem: Čchi Kung.
Niou Ťüan vystudoval keramiku a čínské malířství na pekingské akademii umění, v padesátých letech působil na katedře čínštiny Pekingské university a později vyučoval na divadelní akademii v Pekingu. Je uznávaným rytcem pečetí a kaligrafem v pečetním stylu, napsal odborné práce v těchto disciplínách. S Čchi Kungem se přátelil a úzce spolupracoval.
Čchi Kung je jistě nejznámějším kaligrafem poté, co se Čína otevřela světu. Psal kaligrafii v elegantním standardním stylu. Vyučoval na katedře čínštiny na Vysoké škole pedagogické v Pekingu, byl vyhledávaným znalcem starého umění a také se věnoval poezii.