Tuš a barvy na hedvábí. Rámováno.
Signováno: Nan-pching.
Pečeť: Nan-pching.
Nan-pching je přezdívka poměrně známého krajináře Šen Čchüana, též Šen Cheng-č' (1682 - 1762), původem z provincie Če-ťiang. V jeho díle se projevily nové umělecké postoje a je po zásluze zastoupen například ve sbírce Šanghajského muzea.