Tuš a barvy na papíře. Rámováno.
Signováno: „Osmaosmdesátiletý stařec Paj-š'.″
Pečeť pod signaturou: „Paj-š'.″
Pečeť vpravo dole: „Wu suo-neng če le-š' (Radosti, kterých si mohu dopřát).″
Provenience: sbírka československého diplomata.
V pozdním období své tvorby si Čchi Paj-š' oblíbil výraznou kombinaci tmavé tuše a kontrastních ostrých barev - červené a žluté. Na tomto svitku komorního rozměru je k těmto hýřivým barvám přidán i bílý květ. Chryzantémy byly jedním z nejmilejších květinových námětů mistra, který o nich také složil řadu básní.