Tuš a barvy na papíře. Závěsný svitek v brokátové montáži.
Signováno: „Paj-š' lao-žen chua (Namaloval stařec Paj-š').″
Pečeť pod signaturou: „Čchi Ta.″
Pečeť vlevo dole: „Ťi-pching tchang (Síň toulavého žabince).″
Provenience: sbírka Miroslava Böhnela.
Na tomto obraze se sešly tři náměty, které Čchi Paj-š' obvykle maloval samostatně, tedy ryby, krabi a krevety. Jako obvykle působí dojmem pohybu v prázdném prostoru, který chápeme jako vodu. Vodní říše v tomto pojetí byla Čchi Paj-š'ovým svébytným a oblíbeným námětem od konce dvacátých let minulého století po zbytek života.