Tuš a barvy na papíře. Rámováno.
Nápis: „Podle tušové techniky starce Chua Čchiou-jüe.″
Signováno: Siang-sün, Li Čung-čchin.
Pečetě: 1. „Li Čung-čchin″, 2. „Siang-sün″.
Provenience: sbírka Vojtěcha Chytila.
Li Čung-čchin pocházel z urozeného rodu a stal se dvorním malířem na císařském dvoře. Proslavil se obrázky motýlů a podle nich se mu přezdívalo „Chu-tie Li (motýl Li)″. Maloval jak technikou pracného štětce, spíše pro císařský ateliér, tak ve stylu „sie-i″.