Tuš a barvy na papíře. Rámováno.
Nadepsáno básní o čtyřech sedmislabičných verších.
Signováno: Fu-tchang, Ao-tao-žen, Li Šan.
Pečeť pod nápisem: „Cung-jang.″
Vlevo dole pečeť sběratele.
Li Šan patří k tzv. osmi podivínům z Jang-čou, kteří v polovině 18. století posunuli vývoj čínské tušové malby k expresivitě a spontánnosti. Mnozí teoretici právě jej považují za nejlepšího z této skupiny ve smyslu malířské dovednosti a techniky.