Tuš a barvy na hedvábí. Formát vějíře, rámováno.
Signováno: „Ke-šan lao-žen, Ťü Lien.″
Pečetě: 1. „Ku-čchüan″, 2. „Ťü Lien″.
Ťü Lien je nejznámějším kantonským malířem dynastie Čching. Maloval především květiny a hmyz, ale i zvířecí a méně často lidské postavy. Jeho silnou stránkou byla aplikace jasné a přitom nenásilné barevnosti bez tušových kontur.