Tuš a barvy na hedvábí. Formát vějíře, rámováno.
Nápis: „V letních dnech roku „ťia-šen″, v duchu Sin-luo šan-žena. K laskavému posouzení ctěnému bratru a vznešenému muži Ping-žungovi.″
Signováno: „Sien-čou ti Tchan-jing (Učedník z ráje nesmrtelných, Tchan-jing).″
Pečeť: „Jing.″
Na tomto vějíři je zachycena venkovská idylka, kdy se v horkém letním dni muži scházejí k pití čaje pod stromy. Drobnomalbou jemného štětce a v důmyslné kompozici jsou zde zachyceny rozličné činnosti shromážděných, včetně dvou dětí.