Tuš a barvy na papíře. Rámováno.
Nápis: „Z mlhy a deště znějí písně. Malováno technikou Mi Siang-janga.”
Signováno: Wu Š'-sien.
Pečeť: „Wu Š'-sien jin.”
Malíř se odvolává na vzor sungského legendárního mistra Mi Fua (1051-1107), též zvaného Siang-jang, a touto zamlženou krajinou s homolovitým kopcem a oblými tahy štětce jej skutečně připomíná.