Tuš a barvy na papíře. Rámováno.
Datace a signatura: „V létě roku „wu-sü″ namaloval Liang-š', Wang Ču-ťiou.″
Pečeť pod nápisem: „Wang Ču-ťiou.″
Vpravo dole opatřeno pečetí mistra Čchi Paj-š'e.
Nadepsáno dvěma verši o barvách a náladách podzimu.
Wang Ču-ťiou, přezdívaný Liang-š', maloval květy a rostliny ve volném stylu „sie-i″. Patří mezi pokračovatele svého učitele Čchi Paj-š'e, ale také Wu Čchang-šua nebo „individualistů“ 17. století.