Tuš a barvy na papíře. Rámováno.
Signováno: „V roce „wu-c'″ namaloval osmaosmdesátiletý stařec Paj-š' v hlavním městě.″
Pečeť: „Paj-š'.″
Pečeť vlevo dole: „Sün-čchang paj-sing žen-ťia.″
Provenience: sbírka Karla Starého, vojenského přidělence v Severní Koreji v letech 1953-1957.
Kromě květů chryzantém zde malíř všechny formy – džbán, jablka a liči – zachytil jen barvami bez kontur, maloval technikou „mo-ku″. Volbou barev v harmonickém ladění nepřímo odkázal na barevnost podzimních stromů.