Barevný dřevořez „nišiki-e", formát „óban", „muša-e" triptych. Rámováno.
Signováno: Ičijúsai Kunijoši-ga.
Datace: rok krysy, 4. měsíc.
Nakladatel: Cutaja Kičizó (Kóeidó).
Dvě cenzorská razítka: 1. Kinugasa, 2. Murata.
Výjev z čínského dobrodružného románu „Příběhy tří království". Ve středu výrazné kompozice triptychu s červeně lakovaným mostem brání generál Čóhi na vraníku před nepřítelem most Čóhan. Zleva přijíždí na hnědáku hrdina Sósó.