Tuš a barvy na hedvábí. Rámováno.
Signováno: Pa-jen-lou ču-žen (Majitel domu s osmi tušovými kameny).
Pečeť: Mu-ťü-š'.
„Pa-jen-lou" je jedna z mnoha přezdívek malíře, kterou užíval především ve 20. a 30. letech. Na tomto obrázku si malíř originálně pohrává s barvami, jednak v nezvyklé kombinaci modré kobylky a červeného rákosu, jednak použitím tuše na krovkách kobylky a na obrysech rákosu.