Tuš a barvy na papíře. Rámováno.
Signováno: Devadesátiletý stařec Paj-š', ještě stále bydlící v hlavním městě.
Pečeť pod signaturou: Paj-š'.
Pečeť vpravo dole: Ťi-pching tchang.
Malba je spuštěna diagonálně přes plochu papíru. Malíř zde předvádí škálu tahů, od mohutných temných skvrn po tenké nitky šlahounů, kobylka je malovaná plochou tuše, bez linií. Pozoruhodné je temné barevné ladění obrazu.