Tuš a barvy na papíře. Rámováno.
Signováno: Pětaosmdesátiletý Paj-š' v době, kdy bydlel v hlavním městě.
Pečeť pod signaturou: Čchi Ta.
Nápis vpravo: „Přání dlouhého věku. Pečetní kaligrafií dodatečně opatřil Paj-š'."
Pečeť pod nápisem: Mu-žen.
Dílo bylo zjevně malováno nadvakrát. Na hotový svitek s červenou slivoní a kurzívním nápisem byly do prázdného prostoru domalovány broskve, které symbolizují nesmrtelnost. Vpravo nahoru bylo slavnostním pečetním písmem dopsáno přání „dlouhý věk" a doplněna další signatura.