Barevný dřevořez „nišiki-e", formát „óban". Rámováno.
Signováno: Šikimaro-hicu.
Nakladatel: Nišimuraja Johači (Eidžudó).
Cenzorské razítko: Maruja Bun’emon.
List se série „Třicet šest básnířek v moderním stylu" zpodobuje kurtizánu Hačijo, patronku dvou elévek jménem Futaba a Minoha, čtoucí báseň.