Barevný dřevořez „nišiki-e", formát „óban". Rámováno.
Signováno: Utamaro-hicu.
Nakladatel: Wakasaja Joiči (Džakurindó).
List ze série „Dvanáct dovedností manželek", která zachycuje umění žen v domácnosti, jako např. vaření pasty z fazolí, česání vlasů, nebo barvení a napínání látek. Řadí se mezi vzácné Utamarovy série ze zralého období.