Tuš a barvy na papíře. Závěsný svitek v brokátové montáži.
Signováno: Namaloval sedmadevadesátiletý stařec Paj-š'.
Pečeť pod signaturou: Paj-š'.
Pečeť vpravo dole: Čchi Chuang č' jin.
Provenience: sbírka Jozefa Ševčíka.
Svlačce na bambusovém plotě, jakož i tuto barevnou kombinaci karmínově červené a sytě černé barvy měl Čchi Paj-š' v oblibě na konci svého dlouhého života. Malba je provedena s bravurou až zarážející vzhledem k vysokému věku malíře.