Frotáž, tiskařská čerň na papíře.
Kaligrafické tahy jsou uspořádány tak, aby kromě znaku zároveň vyobrazily postavu Kchuej-singa, boha úřednických zkoušek. V pravém rohu dole jsou uvedena jména kamenorytců.
Kaligrafický nápis signován: „Lung-čchüan ču-žen”.
Datováno: „Tchung-č' ťia-c' čchun”.