Barvy na hedvábí. Rámováno.
Nápis: „sin-wej” (v druhém měsíci roku 1931).
Negativní pečeť: Jün-č'.
Pozitivní pečeť: „Pao-čchiung”.
Provenience: sbírka Vojtěcha Chytila.
Výstava: Staré a moderní čínské umění, Pavilon Jednoty umělců výtvarných v Praze, 11. února - 1. března 1937, číslo 85 pod názvem Květy.
Ve dvacátých letech byl Luo Jün-č' aktivním členem nově založené Společnosti pro výzkum čínského malířství, která organizovala výstavy, přednášky a malířské kurzy v Pekingu. V této době se v tušové malbě prosadily nové směry a začalo se rozvíjet tzv. „národní malířství” (kuo-chua). Luo Jün-č' však zůstal věrný tradičním postupům, jak je zřejmé i z tohoto díla.