Tuš a barvy na papíře. Závěsné svitky v brokátových montážích.
Obraz se slivoní signován: „V podzimním měsíci roku „ťia-c'" v duchu Š'-tchien wengova štětce namaloval Čang Paj-lu z Cchang-čou."
Dvě pečetě pod signaturou: 1. Čchen Lu, 2. Fu-šan š'.
Pečeť sběratele vlevo dole: Chuo Lan (tj. Holan).
Ostatní tři obrazy nesou dvě pečetě vlevo dole: 1. autorská: Fu-šan š', 2. pečeť sběratele: Chuo Lan (tj. Holan).
Provenience: sbírka Karla Holana.
Čang Paj-lu, přezdívaný Fu-šan, byl synem vysokého úředníka, který byl rovněž vyhlášeným malířem v duchu jangčouské školy. Paj-lu se držel tohoto směru. V případě těchto čtyř maleb jde o jemný a kultivovaný projev typický pro Luo Pchina z Jang-čou, který se ostatně s jeho otcem znal. Jeho velkým vzorem byl mingský malíř Šen Čou, zvaný Š'-tchien weng, na něhož se odvolává v nápise.