Tušová malba na hedvábí. Závěsný svitek v brokátové montáži.
Signováno: Pching-šan.
Pečeť pod signaturou nečitelná.
Pečeť sběratele vpravo dole: Chuo Lan (tj. Holan).
Provenience: sbírka Karla Holana.
Tato poetická a velmi zdařilá krajina je malována v duchu působivé estetiky z doby raných Mingů.