Tuš a barvy na papíře. Rámováno.
Signováno: Namaloval Mang-tang šan-žen, Wang Čching-fang.
Pečeť pod signaturou: Wang Čching-fang.
Pečeť vlevo dole: Tchien-ja fang-cchao.
Provenience: sbírka československého novináře. Získáno od mistra Liou Ťin-tchaa v 50. letech v Pekingu.
Wang Čching-fang studoval výtvarný obor na pedagogické škole v Nankingu, ve studiu poté pokračoval u Čchi Paj-š'e na pekingské akademii. V Pekingu zůstal a vyučoval na střední škole, od 1942 měl částečný úvazek na výtvarné akademii. Ve třicátých letech se zapojil do hnutí revolučního dřevorytu. Nejvíce byl ovlivněn Sü Pej-chungem, který jej v roce 1949 přijal na reformovanou akademii jako asistenta. Byl uznávaným rytcem pečetí. Život ukončil sebevraždou pod politickým tlakem.