Tuš a barvy na papíře. Rámováno.
Signováno: Paj-š'.
Pečeť: Čchi Chuang.
Tento obraz je ukázkou malířova proslaveného tématu „rostliny a hmyz". Podoba obou je naznačena mistrnou zkratkou. Vinná réva rozhodně není běžným námětem v řadě rostlin, které Čchi Paj-š' rád maloval, ale je například zachycena na jednom z mistrových obrazů ve sbírce Národní galerie v Praze. Na rozdíl od něho jsou na tomto obraze upřednostněny hrozny, zatímco listy jsou poměrně malé.