Tuš a barvy na papíře. Rámováno.
Signováno: „Jün-jang Sung-tchao, Jü Čching (Jü Čching, zvaný Sung-tchao z Jün-jangu).″
Pečeť: „Sung-tchao.″
Ťü-žan, činný 960-985, byl jedním z prvních tvůrců monumentální krajinomalby. Mnoho adeptů tohoto vznešeného námětu proto přebírá a rozvíjí typ krajiny a techniku malby, která se Ťü-žanovi přisuzuje.