Tušová malba na papíře. Rámováno.
Signováno: „Čchi-š' lao-žen Čchi Paj-š' č' jü ku Jen-ťing. Ťie-šan-kuan.″
Pečeť: „Paj-š' weng.″
Vír světlých krevet na tomto obraze se stáčí za pravý okraj, který „překrajuje″ těla dvou z nich. Čchi Paj-š' však namaloval mnoho obrazů, kde malba začíná „za okrajem″, včetně krevet. Jsou malovány úsporně, jen několika tahy, oči a střed hlaviček jsou nápadně zvýrazněné černou, délka tykadel je záměrně nadsazená.