Tušová malba na papíře. Závěsný svitek, brokátová montáž.
Věnování Jiřímu Spěvákovi.
Signováno: „Ťiou-š'-san suej Paj-š' lao-žen” (Zhotovil 93letý stařec Paj-š).
Pečeť: Čchi Paj-š.
Pečeť vlevo dole: „Ťi-pchin tchang” (Síň toulavého žabince).
Provenience: sbírka Jiřího Spěváka.
Čchi Paj-š namaloval svůj oblíbený námět - rej krevet ve vodě. Krevety míval v mělké misce s vodou na psacím stole a pozoroval, jak se pohybují. Jejich pohyb také dovedl bravurně zachytit štětcem.