Tušová malba na papíře. Závěsný svitek, brokátová montáž.
Věnování Daniele Khestlové (provdané Šejnohové, čínské jméno Che Tan-ni).
Signováno: „Ťiou-š'-san suej Paj-š'” (93letý Paj-š').
Pečeť: Čchi Paj-š'.
Pečeť vpravo dole: „Ťie-šan weng” (Stařec od Vypůjčené hory).
Provenience: sbírka Daniely Šejnohové.
Obraz lze datovat do roku 1954 nebo 1955, neboť jak známo si na konci života Čchi Paj-š' dva roky přidával. Je zajímavou ukázkou umělcova oblíbeného námětu z pozdního období.